Kas ir jaudas pieteikšanās sistēma (JPS)?

Latvijas publiskās dzelzceļa infrastruktūras 1520 mm ietvaros jaudas pieteikšanās sistēma ļauj pieteicējam elektroniskā veidā iesniegt jaudas pieprasījuma pieteikumu un tā grozījumus, apmainīties ar datiem ar tām informācijas sistēmām, kuras izmanto AS "LatRailNet".

Lai pieslēgtos JPS, Jums ir jābūt pieejamam LDz VPN. Pat, ja Jums ir pieejams JPS, bet nav pieejams LDz VPN, pieslēgšanās nebūs iespējama!

Pieslēgties JPS

Sistēmai pieslēgties varat tikai tad, ja Jums ir pieejams JPS lietotājvārds un parole.

Pieslēgties

Iegūt piekļuves tiesības JPS

Piekļuves tiesības varat iegūt sazinoties ar AS "LatRailNet" rakstot uz e-pasta adresi [email protected] vai sazinoties ar AS "LatRailNet" jaudas sadales direktora vietnieku Aleksejs Čerepaha [email protected]

Pieteikties

KĀ LIETOT JAUDAS PIETEIKŠANĀS SISTĒMU

Jaudas pieteikšanās sistēma ļauj pieteicējam elektroniskā veidā iesniegt jaudas pieprasījuma pieteikumu un tā grozījumus, apmainīties ar datiem ar tām informācijas sistēmām, kuras izmanto AS "LatRailNet".

Rokasgrāmata

KAS IR STARPTAUTISKĀ JAUDAS PIETEIKŠANĀS SISTĒMA (PCS)?

RNE rīks PCS  ir starptautisko pieprasījuma koordinācijas sistēma, kas paredzēta pieteikuma iesniedzējiem, infrastruktūras pārvaldītājiem (IMs), sadales iestādēm (ABs) un dzelzceļa kravu pārvadājumu koridoriem (RFCs).

 

Pieslēgties starptautiskajai jaudas pieteikšanās sistēmai (PCS)

Pieslēgties

Vai saskārāties ar tehniskām problēmām JPS sistēmā?

Pieteikt tehnisku problēmu