AS “LatRailNet” viesojās Zviedrijas Institūta menedžmenta programmas dalībnieki no Zviedrijas, Igaunijas un Lietuvas

21. Septembrī Latvijā un AS “LatRailNet” viesojās daļa Zviedrijas Institūta menedžmenta programmas, kurā dalību ņem arī AS “LatRailNet” valdes priekšsēdētāja Justīna Hudenko. Vizītē piedalījās pārstāvji no Zviedrijas, Igaunijas, Lietuvas un Latvijas.

Vizītes mērķis bija redzēt ilgstpējas un cirkulārās ekonomijas piemērus, kuri darbojas ar pozitīviem rezultātiem ekonomikā.

Vizītes laikā tika apmeklēti uzņēmumi, kuri ir raduši ilgtspējīgus risinājumus savos uzņēmumos, kā Getliņi Eko un Sakret Latvia. Dalībnieki pēc iepazīšanās ar AS “LatRailNet” darbību,  pārrunāja arodbiedrību lomu un nozīmi darbinieku un uzņēmumu darbībā, kā daļu no Zviedrijas Institūta menedžmenta programmas lekciju cikla. 

AS “LatRailNet” priecājās uzņemt viesus un piedalīties domu raisošās sarunās. 

Komentāri slēgti